5/5 - (2 امتیاز)

معرفی اجمالی محصول

سبد فریزری

فریزرهای خانگی انواع مختلفی از نظر طبقه‌بندی، جداسازی فضا و تفکیک بخش‌های مختلف دارند. به‌ این معنی که بعضی از آن‌ها دارای طبقات ثابت هستند، برخی کشویی هستند و در بعضی نیز سبد‌ها متحرک وظیفه جداسازی فضاها را بر عهده دارند. کشو‌ها و سبد‌های فریزری تقریبا شبیه به هم عمل می‌کنند و البته گزینه‌های بهتری نسبت به طبقات ثابتند. اما تفاوت‌هایی در بازدهی و کارآیی دارند. تفاوت‌هایی که سبد فریزر خانگی را ایده‌آل‌ترین تفکیک کننده و تقسیم کننده فریزر می‌کند.

توضیحات کامل و مشخصات فنی

تفاوت سبد فریزر و کشوی فریزر

سبد فریزر خانگی، مانند کشوی فریزری در ریل‌ها یا تونل‌هایی که در دیواره داخلی فریزر جاسازی می‌شود قرار گرفته و مانند کشو عقب و جلو می‌رود. اما آنچه در مورد سبد‌های فریزر مزیت محسوب می‌شود، ایجاد شرایط مناسب برای جریان یافتن هوا در تمامی طبقات و افزایش بازده فریزر خواهد بود. کشوهای فریزر خانگی معمولا کاملا محفوظند و با دیواره‌های پلاستیکی یا شیشه‌ای محصور می‌شوند.

این موضوع باعث می‌شود که لازم باشد در طراحی یخچال سیستمی ویژه در نظر گرفته شود تا جریان هوا بین کشو‌ها برقرار بماند. اما سبد‌ها بدون نیاز به چنین سیستمی سرمای لازم را بین تمامی مواد غذایی به جریان می‌اندازند. ضمن اینکه مقاومت این سبد‌ها به دلیل متریال ساخت‌شان بسیار بیشتر بوده و نگرانی از آسیب دیدن آن‌ها کمتر است.

جنس سبد فریزر از چیست؟

سبد فریزر خانگی را با مفتول‌های فلزی که معمولا از آلیاژ‌های آلومینیوم هستند می‌سازند. این سبد‌ها مقاومت بالایی در برابر ضربه و وزن دارند اما در عین حال سبک اند و بار زیادی به فریزر و دیوارهای آن وارد نمی‌کنند. سبد‌ها معمولا با رنگ الکترواستاتیک رنگ‌آمیزی می‌شوند. این نوع رنگ باعث می‌شود که سبد در ضربه و مواجه با ابزار تیز دچار رنگ‌پریدگی نشود.

همچنین مفتول‌ها به نوعی طراحی و ساخته می‌شوند که هیچ‌گونه تیزی ندارند و باعث آسیب به بسته‌های غذایی نمی‌شوند. در نهایت باید به مزیت نظافت راحت این سبدها اشاره کرد و اینکه حتی با استفاده از یک دستمال آغشته به محلول مخصوص نظافت یخچال، کاملا تمیز خواهند شد و نیاز به شستشوی با آب ندارند.

 

برای سفارش ساخت انواع سبد فریزری مفتولی می توانید با اسلامی وایر در تماس باشید.

 

 

صنایع مفتولی اسلامی

تماس با ما

صنایع مفتولی اسلامی تولید کننده برتر انواع محصولات مفتولی به صورت عمده میباشد. جهت خرید به صورت تکی به نمایندگان فروش در سراسر کشور مراجعه کنید

باز کردن چت
1
چت در واتس اپ
سلام 🙋‍♂️
سوالی دارید؟